Záruka kvality

Naše realitní kancelář dbá na to, aby kvalita našich služeb byla na vysoké úrovni. Pozorně sledujeme průběh každého obchodu, to zda se dodržuje etický kodex a serioznost našich makléřů. Jsme členy Hospodářské komory ČR a držitelé certifikace ISO 9001. Abychom zajistili kvalitu našich služeb na stále vysoké úrovni, staráme se o to, aby:

  • každý makléř byl kvalitně proškolený v oblasti péče o zákazníka
  • všechny probíhající případy, byly pod průběžným dohledem zkušeného převodce
  • po finálním ohodnocení práce byla zpětná vazba přijata a aplikována do dalších procesů


Kvalitu si zasloužíte, my Vám ji poskytneme

Abychom udrželi kvalitní servis pro naše klienty, nesmíme usnout na vavřínech, a proto se chceme neustále zlepšovat v tom, jak naše služby poskytujeme. V první řadě nás zajímá názor našeho klienta. Budeme moc rádi, když od Vás získáme jakoukoli zpětnou vazbu týkající se našich služeb.

Pravda a upřimnost, to jsou postoje, kterých si nanejvýš ceníme. Proto i když jsme velmi rádi za kladné ohlasy, kterých si vážíme, uvítáme i ty negativní. I těchto názorů si vážíme, a bereme je opravdu vážně a snažíme se na základě získaných informací odstranit nedostatky a problémy.

Prohlédněte si náš etický kodex, abyste věděli na co máte jako klienti právo. V případě, že se setkáte při jednání se zástupci naší společnosti s něčím, co bude dle Vašeho uvážení v rozporu s naším etickým kodexem, dejte nám prosím vědět, abychom mohli zajistit nápravu k Vaší spokojenosti.


Ilustrační foto


Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás!

*
*
*
*