O nás

Naše realitní kancelář je ze 100% ryze česká společnost. Na realitním trhu se její zakladatelé pohybují více než 10 let. Jsme členy Hospodářské komory, a naše procesy jsou standardizovány certifikátem ISO 9001/2016, který vlastníme, jako jedná z mála realitních kanceláří v ČR.


Naše vize a poslání

To čeho jsme dosáhli a dále chceme budovat, je kvalita služeb na nejvyšší možné úrovni. Osobní přístup ke každému projektu, individální a upřímný zájem, a komlexnost našich služeb, to jsou odlišnosti a výhody naší realitní kanceláře a především lidí, kteří v ní pracují.


Nebojíme se technologií a změnám jdeme naproti

Využíváme nejmodernější nástroje pro správu, prodej nemovitostí a online marketing. Máme informační systémy, webové aplikace a různé hračičky pro naše obchodníky, aby jejich práce byla flexibilnější.


Naše služby

Zaměřujeme se na prodej luxusních novostaveb, bytových projektů, a rodinných domů v Praze, i celé České republice. V oblasti realit se dále soustředíme na oblast prodeje komerčních a kancelářských prostor, včetně relokačních služeb.


Od A do Z

Komplexnost je naše druhé jméno. Postaráme se o svého klienta od akvizice nemovitosti až po jeho usednutí před televizi či za kancelářský stůl. Naše práce nekončí pouze prodejem, ale až do posledního úkonu předání a převodu veškerých právních a finačních závazků. Podpisem kupní smlouvy naše služby tedy rozhodně nekončí.


Právní servis

Každou smlouvu řeší naši právníci individuálně, naši makléři dostávají plnou právní podporu a našim klientům tak poskytujeme právní servis v nejlepší možné kvalitě. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří.


Finanční servis

Dokážeme zajistit financování nemovitosti za velmi výhodných podmínek. Rychlé, přehledné a férové porovnání nabídek, výběr a doporučení těch nejvhodnějších Vám zajistí naši hypoteční makléři úplně zdarma.


Začněme spolupracovat ještě dnes!


Kontaktujte nás!

*
*
*
*